سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  موبایل

  گوگل لنز برای تمامی تلفن‌های هوشمند اندرویدی عرضه شد


  شرکت گوگل به تازگی سرویس گوگل لنز را برای تمامی تلفن‌های هوشمند اندرویدی ارائه کرده است و کاربران می‌توانند با آپدیت نرم افزار Google Photos به آن دسترسی داشته باشند.

  گوگل لنز، یکی از سرویس‌های مهم گوگل بود که در جریان کنفرانس I/O سال گذشته معرفی شد. این سرویس در حقیقت ادامه‌ای از پروژه goggles است که می‌تواند تصاویر مختلف را برای کاربران اسکن کرده و اطلاعات قابل توجهی از آن را ارائه دهد.

  گوگل لنز برای مثال می‌تواند یک کارت ویزیت را اسکن کند و با تشخیص اطلاعات ثبت شده روی آن، مخاطبی جدید را در لیست کانتکت های دستگاه اندرویدی اضافه کند. علاوه بر این، گوگل لنز امکان تشخیص تصاویر چهره افراد، مکان‌های معروف و ساختمان‌ها را نیز دارد و می‌تواند با اسکن کردن آن‌ها، اطلاعاتی ویژه را به کاربران ارائه دهد.

  گوگل لنز  به طور اختصاصی از طریق اپلیکیشن Google Photos در اختیار کاربران قرار گرفته است و کاربران می‌توانند با آپدیت این اپلیکیشن پردازش تصاویر، به اطلاعات مختلف در مورد عکس‌های گوناگون دسترسی داشته باشند. گوگل لنز در حقیقت مهم‌ترین محصول هوش مصنوعی شرکت گوگل است که می‌تواند به صورت خودکار تصاویر مختلف را تحلیل و بررسی کند.

  پیش از این نیز اپلیکیشن Photos توسعه یافته توسط شرکت گوگل، به لطف هوش مصنوعی این کمپانی می‌توانست موارد مختلف را تحلیل کند و با جست و جوی کاربر، اطلاعات مفیدی را بر اساس عکس‌های ذخیره شده در آلبوم شخصی نشان دهد. اما حالا این اپلیکیشن مجهز به گوگل لنز شده است و از طریق آن کاربران می‌توانند اطلاعات بیشتری از جزییات داخل یک عکس را دریافت و بررسی کنند.

  اگر از کاربران دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید هستید، از همین حالا می‌توانید با مراجعه به پلی استور و آپدیت اپلیکیشن Photos، به سرویس هوشمند گوگل لنز دسترسی داشته باشید و عکس‌های گالری خود را با استفاده از آن اسکن و در نهایت اطلاعات گوناگون را از آن‌ها استخراج کنید.