سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  ویدیوها

  تصاویر مفهومی از مایکروسافت بند جدید منتشر شد


  یکی از طراحان حوزه محصولات الکترونیکی به تازگی، تصاویری مفهومی از نسخه جدید مایکروسافت بند را منتشر کرده است که می‌تواند نشان دهنده آینده محصولات پوشیدنی هوشمند تولید شده توسط مایکروسافت باشد.

  این تصویر مفهومی با توجه به ایده مفهومی مچ بند Morph شرکت نوکیا طراحی شده است. در حقیقت طراحی این تصویر مفهومی از پتنت‌های جدید ثبت شده توسط مایکروسافت ایده گرفته است تا از طریق آن خصوصیات مایکروسافت بند بعدی را حدس بزند.

  بر اساس این تصاویر مایکروسافت بند بعدی می‌تواند دارای قابلیت اتصال LTE و یا 5G باشد و بتواند نسخه کامل سیستم عامل ویندوز را در خود اجرا کند. این دست بند هوشمند با اتصال به کامپیوترهای ویندوزی و تجهیزات دیگر می‌تواند از قابلیت کوانتینیوم استفاده کند و از طریق آن یک محیط کامل از ویندوز با کاربری دسکتاپ را در اختیار کاربر قرار دهد.

  مایکروسافت بند جدید می‌تواند دارای نمایشگر خمیده و انعطاف پذیر باشد و از طریق آن یک نمایشگر بدون حاشیه و پیوسته را روی مچ دستان کاربر قرار دهد. گفتنی است که مایکروسافت یکی از اولین ایده پردازان دستگاه‌های هوشمند به همراه نمایشگرهای خمیده و لمسی بود. به همین دلیل می‌توان پیش بینی کرد که مایکروسافت با تجهیز دستبند هوشمند خود به این خصوصیت، برای بار دیگر به بازار پوشیدنی‌های هوشمند باز گردد.

  مایکروسافت پس از عرضه نسل دوم مایکروسافت بند در کنار لومیا 950، تصمیم گرفت تا پروژه توسعه پلتفرم محصولات همراه خود را برای مدتی نامعلوم متوقف کند. البته پیش از این تصمیم نیز تصاویری از نمونه‌های اولیه ساعت‌های هوشمند مایکروسافت فاش شده بود که نشان از تلاش این کمپانی برای تولید ساعت‌های هوشمند با برند ایکس باکس داشت.

  با این حال مدتی است که مایکروسافت پروژه توسعه ساعت‌های هوشمند خود را متوقف کرده است و هنوز معلوم نیست که این کمپانی تصمیم به توسعه ساعت‌های هوشمند خود در سال جاری میلادی دارد یا خیر.