سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  تبلت

  مایکروسافت وجود مشکل در سرفیس پرو 4 را تائید کرد


  شرکت مایکروسافت به تازگی مشکلات اخیر ایجاد شده برای کاربران سرفیس پرو 4 را تائید کرده است و اعلام کرده که برخی از این دستگاه‌ها، با مشکلاتی حاد در زمینهٔ پرش صفحه نمایش مواجه هستند.

  از دو ماه پیش و به طور مشخص در ماه فوریه 2018، برخی از کاربران سرفیس پرو 4 اعلام کرده بودند که با مشکلاتی در زمینهٔ پرش صفحه نمایش مواجه شده‌اند. در این میان، بسیاری از توسعه دهندگان و افراد حرفه‌ای اعلام کرده بودند که کاربران می‌توانند با تغییر رزولوشن دستگاه، به کیفیت‌های پایین‌تر، مشکل یاد شده را برطرف کنند.

  گزارش‌ها در مورد خرابی برخی از دستگاه‌های سرفیس پرو 4 در حالی مطرح شد که مایکروسافت از دو ماه گذشته در مورد این مسئله به طور کامل سکوت کرده بود و به صورت رسمی هیچ ادعایی در این زمینه منتشر نشده بود. همین مسئله باعث شد تا وب سایت‌ها و تالارهای گفتمان اینترنتی مختلف اقدام به ارائه راه کارهای تائید نشده در این زمینه کنند.

  اما به تازگی یکی از سخنگویان شرکت مایکروسافت در مصاحبه با وب سایت The Verge ضمن تائید این مشکل، اعلام کرده که این کمپانی در صدد رفع آن به صورت نرم افزاری و سخت افزاری است. بر همین اساس، سخنگوی مایکروسافت اعلام کرده که در آینده نزدیک برای رفع این مشکل، آپدیت‌های نرم افزاری مختلفی را ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند آن‌ها را از طریق Windows Update برای سرفیس پرو 4 دریافت کنند.

  علاوه بر این،  شرکت مایکروسافت اعلام کرده که در صورت عدم توانایی آپدیت‌های نرم افزاری برای غلبه بر مشکل یاد شده، در برخی از کشورهای خاص اقدام به ارائه خدمات تعویض دستگاه‌ها خواهد کرد.

  سرفیس پرو 4 نزدیک به سه سال پیش به صورت رسمی معرفی و عرضه شد. در این میان اکثر کاربران در طول سه سال گذشته  رضایت کامل را از این محصول داشته‌اند. مایکروسافت اعلام کرده که شکل یاد شده برای درصد کمی از دستگاه‌های سرفیس پرو 4 ایجاد شده است و روش‌های برطرف کردن آن در حال بررسی هستند که در آینده نزدیک با ارائه آپدیت‌های نرم افزاری و تعویض برخی از دستگاه‌ها، به طور کامل حل خواهند شد.