سبد خرید ( 0 )

0 ریال

    هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
    مجموع هزینه سفارش 0 ریال

    تبلت

    انتشار سرفیس پرو 4 نزدیک است.


    تاریخ انتشار سرفیس پرو 4 نزدیک است. آیا باید صبر کرد یا به سرفیس پرو 3 بسنده کرد؟

    انتظار میرود که سرفیس پرو 4 در ماه آگوست سال جاری میلادی به بازار عرضه شود. این در حالی است که  تا این زمان، قیمت سرفیس پرو 3 کاهش خواهد یافت. حال سوال این است که باید منتظر سرفیس پرو 4 ماند، یا سرفیس پرو 3 را با قیمتی ارزان تر خریداری کرد.

    با مقایسه این دو محصول میتوان دریافت که سرفیس پرو 3 با صفحه نمایش IPS LCD در اندازه 10.8 اینچ و رزولوشن 1920 در 1280 پیکسل و تراکم پیکسلی 214 ppi ساخته شده است. از طرف دیگر انتظار میرد که سرفیس پرو 4 با دو سایز متفاوت 12 و 14 اینچ، و البته کیفیت صفحه نمایش بهتر به بازار عرضه شود. شایعات زیادی در مورد کیفیت صفحه نمایش سرفیس پرو 4 وجود دارد. با این حال انتظار داریم تا صفحه نمایش نسل آینده سرفیس پرو، با رزولوشن 2160 در 1440 پیکسل به بازار عرضه شود.

    از لحاظ پردازنده نیز با توجه به اینکه مایکروسافت در محصول آخر خود یعنی سرفیس 3 از پردازنده چهار هسته ای Atom محصول اینتل استفاده کرده، انتظار میرود که سرفیس پرو 4 به پردازنده های قدرتمند نسل جدید مانند Broadwell یا Skylake مجهز بشود.

    آخرین تبلت مایکروسافت، یعنی سرفیس 3 همچنین در دو نسخه 64 گیگابایتی و 128 گیگابایتی به بازار عرضه شد. که اگر توقع برتر بودن سرفیس پرو 4 را به نسبت سرفیس 3 را داشته باشیم، انتظار میرود که سرفیس پرو 4 با حافظه داخلی 128، 256 و 512 گیگابایت به بازارعرضه شود.

    با توجه به اینکه سرفیس پرو 4 با بهبود های سخت افزاری و البته با انتشار ویندوز 10، بهبود نرم افزاری بسیار زیادی به بازار عرضه میشود؛ به احتمال زیاد قیمت سرفیس پرو 3 کاهش چشم گیری خواهد داشت. و حالا این انتخاب برای طرفداران سرفیس، وجود دارد که منتظر بهبود های سرفیس جدید باشند، و یا سرفیس پرو 3 را با قیمت ارزان تر تهیه کنند.