سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  ساعت اپل در مسیر تبدیل شدن به موفق ترین محصول اپل


  شرکت اپل از تاریخ انتشار اپل واچ در ماه آپریل سال جاری تا به امروز، نزدیک به 7 میلیون سفارش فروش برای اپل واچ داشته است. طبق بررسی های انجام شده در سهام این شرکت، اولین پوشیدنی هوشمند محصول اپل در راه تبدیل شدن به موفق ترین و پر فروش ترین محصول این شرکت است.

  انتظار میرود تا آخر سه ماهه اول انتشار این ساعت در سال جاری، نزدیک به 5 میلیون اپل واچ دیگر در سراسر دنیا به فروش برسد. این در حالی است که تنها 2.5 میلیون ساعت تا به امروز فروش رفته است؛ ارقام نشان میدهند که در مقایسه با گونه های قبلی محصولات اپل، مانند آیپد و آیپاد و حتی آیفون، اپل واچ فروش بسیار بیشتری داشته است. در سال 2001، زمانی که برای اولین بار آیپاد به بازار عرضه شد، فقط 125000 نسخه در سه ماهه اول انتشار به فروش رسید. و حتی شش سال بعد از معرفی آیپاد، اولین آیفون، 1.1 میلیون فروش در سه ماهه اول انتشارش داشت. اولین آیپد نیز 3.3 میلیون فروش در سه ماهه اول سال 2010 داشت و این نشان دهنده فروش فوق العاده ساعت اپل به نسبت دیگر محصولات اپل در سه ماهه اول فروش خود است.

  اعداد و ارقام منتشر شده نشان دهنده این است که اپل واچ موفق ترین و پرفروش ترین محصول اپل تاکنون است. این در حالی است که فروش عمده ساعت اپل فقط به داخل آمریکا احتصاص نداشته و این ساعت از همان ابتدای انتشار به صورت جهانی وارد بازار شده است.