سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  سیستم عامل و نرم افزار

  نسخه جدید Android Wear برای موتو 360 منتشر شد


  نسخه 5.1.1  سیستم عامل Android wear برای ساعت هوشمند موتو 360 منتشر شد. این نسخه از سیستم عامل گوگل که برای پوشیدنی های هوشمند طراحی شده است، با بهبود هایی در عملکرد همراه است.

  اولین تغییر مهم در این نسخه، لانچر جدید آن است که به سادگی میتوان از طریق ضربه زدن برروی صفحه نمایش، یا نگه داشتن انگشت برروی ساعت آن را اجرا کرد. در لیست جدیدی که برای نمایش اپلیکیشن ها طراحی شده است، میتوان اپلیکیشن های جدیدی را نیز مشاهده کرد. در حقیقت در نسخه آبنبات چوبی سیستم عامل Android wear، برنامه های جدید که مناسب برای کار با یک ساعت هوشمند هستند، به صورت پیشفرض نصب شده اند. همچنین در این سیستم عامل جدید میتوان از نسخه مناسب اپلیکیشن هایی که در تلفن هوشمند نصب هستند نیز بهره برد. علاوه بر این که در این نسخه میتوان با کشیدن انگشت از سمت راست به چپ صفحه نمایش، به لیست مخاطبان دسترسی پیدا کرد و با کلیک برروی هر مخاطب به راحتی میتوان پیام متنی را برای آنها ارسال کرد.

  اما تمام قابلیت های جدید این نسخه از سیستم عامل اندروید به اینجا ختم نمیشود. جدیدترین قابلیت این نسخه، نمایش اعلامیه ها است که به همان روش معمول سیستم عامل اندروید برروی تلفن ها طراحی شده است. در این نسخه میتوان به راحتی با کشیدن انگشت از بالا به پایین نوار اعلامیه ها را باز کرده و آنها را مشاهده کرد. قابلیت دیگر که Cinema mode نام دارد، برای استفاده از ساعت در محیط های تاریک مانند سینما طراحی شده است که نور صفحه نمایش را به تناسب نور محیط تنظیم میکند تا کاربری با آن در محیط های کم نور و تاریک بهتر از گذشته شود. همچنین در این نسخه، Watch face های متنوع تری طراحی شده و به راحتی میتوان آنها را از طریق بخش تنظیمات انتخاب کرد. تنطیمات Wifi نیز، به گونه ای تغییر کرده که از طریق آن میتوان اعلامیه ها را حتی اگر تلفن هوشمند در دسترس نیست، برروی ساعت دریافت و مشاهده کرد.

  آخرین قابلیت مهم این آپدیت جدید نیز قفل صفحه نمایش است که زمانی که ساعت در دست نیست به کار میاید. در این نسخه میتوانید به راحتی از طریق تعریف کردن الگوهای حرکتی، دقیقا به همان صورت که برای تلفن های اندرویدی قفل حرکتی تعریف میشود، ساعت را قفل کرده تا زمانی که ساعت در دست صاحب خود نیست، از حریم خصوصی حفاظت شود.