سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  گوناگون

  سرفیس گو اعتیاد کاربران به دستگاه‌های دیجیتال را کاهش می‌دهد


  یوسف مهدی «Yusuf Medhi» نایب رئیس بخش محصولات سخت افزاری مایکروسافت به تازگی در یکی از مصاحبه‌های خود به قابلیت‌های پنهانِ سرفیس گو برای کاهش اعتیاد کاربران به دستگاه‌های الکترونیکی سخن به میان آورده است.

  وی در مصاحبه با واشنگتن پست اعلام کرده است که سرفیس گو، می‌تواند به کاربران کمک کند تا زمان کمتری از عمر خود را صرف کار با دستگاه‌های الکترونیکی کنند. مهدی اعلام کرده است که هدف اصلی مایکروسافت برای طراحی سرفیس گو، ساخت دستگاهی کوچک و کاملاً قابل حمل بوده است تا کاربران به آسانی بتوانند آن را همه جا با خود حمل کنند. علاوه بر این، تراشه ال تی ای به کار رفته در آن باعث می‌شود تا کاربران برای جست و جوی موارد مختلف کمتر سراغ تلفن‌های هوشمند بروند.

  کاهش میزان مصرف تلفن‌های هوشمند به خودی خود به منزله کمتر دیده شدن پیام‌ها و نوتیفیکیشن‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی است. به همین دلیل، کاربران با استفاده از سرفیس گو دیگر برای جست و جوی یک مورد خاص در اینترنت نوتیفیکیشن‌های مختلف را مشاهده نمی‌کنند و می‌توانند بدون حواس پرتی و صرف زمان زیاد به کار خود بپردازند.

  به طور کل فراگیر شدن تلفن‌های هوشمند در دنیای امروز باعث شده تا میزان توجه‌ها به دستگاه‌های دسکتاپ کاهش بیابد که این مسئله به طور کامل، باعث اعتیاد کاربران به دنیای دیجیتالی شده است. مهدی بر این ادعا است که سرفیس گو می‌تواند با کنار زدن نسبی تلفن‌های هوشمند از چرخه زندگی کاربران، به انجام کارهای حرفه‌ای‌تر و در عین حال با کیفیت‌تر کمک کند.

  گفتنی است که مایکروسافت به تازگی از سرفیس گو رونمایی کرده است و این محصول را آماده عرضه در بازار جهانی کرده است. کاربران از همین حالا در بیست و شش کشور جهان می‌توانند این محصول را خریداری کنند با این حال کاربران در کشورهای دیگر نیز تا چند هفته آینده می‌توانند به این محصول دسترسی داشته باشند.