سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  موبایل

  سرفیس ها در آینده امکان برقراری تماس از طریق سیم کارت را خواهند داشت


  شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن دایلر ویندوز 10 را برای کاربران عضو برنامه اینسایدر منتشر کرده است.

  این به روز رسانی دقیقاً هم‌زمان با به روز رسانی اپلیکیشن دایلر مایکروسافت برای تلفن‌های هوشمند منتشر شده است. این نسخه از اپلیکیشن دایلر که در رداستون 5 ارائه شده است، به کاربران اجازه می‌دهد تا تاریخچه تماس‌های دریافتی در تلفن‌های هوشمند را مشاهده کرده و از طریق آن تماس‌های صوتی مختلف را برقرار کنند. بر همین اساس، مشخص شده است که کاربران دستگاه‌های ویندوزی مجهز به اسلات سیم کارت، از طریق رداستون 5 می‌توانند تماس‌های صوتی را به صورت جداگانه و مستقل انجام دهند.

  همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران بر این باور باشند که نسخه‌های 2018 سرفیس ها که احتمالاً در تا پایان سال جاری میلادی آماده عرضه خواهند شد، مجهز به سیستم برقراری تماس صوتی از طریق سیم کارت خواهند بود. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران دستگاه‌های مبتنی بر مودم ال تی ای  بتوانند بدون نیاز به تلفن هوشمند و تنها از طریق دستگاه‌های ویندوزی و همراه خود تماس‌های صوتی را به صورت مستقل برقرار کنند و دیگر نیازی به تلفن هوشمند برای کارهای روزمره نداشته باشند.

  علاوه بر این، بسیاری از افراد بر این باور هستند که مایکروسافت با ارائه این اپلیکیشن بسترهای ابتدایی و لازم برای تولید و عرضه سرفیس فون را آماده کرده است و در آینده نزدیک و مشخصاً در سال 2019 میلادی مدیران این شرکت تصمیم دارند تا پروژه متوقف شده سرفیس فون و اندرومندا را ادامه دهند.

  به طور کل اقدام اخیر مایکروسافت مشخص کرده است که ویندوز 10 در حال توسعه برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های دارای قابلیت تماس صوتی است. گفتنی است که رداستون 5 قرار است نهایتاً تا پاییز امسال آماده عرضه به کاربران به صورت عمومی شود و پس از آن کاربران می‌توانند از امکان برقراری تماس صوتی در ویندوز استفاده کنند.