سبد خرید ( 0 )

0 ریال

  هزینه حمل و نقل حمل و نقل رایگان
  مجموع هزینه سفارش 0 ریال

  کامپیوتر و سخت افزار

  کوالکام تراشه جدید ساعت‌های هوشمند خود را معرفی می‌کند


  شرکت کوالکام تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از تراشه جدید اختصاصی خود برای ساعت‌های هوشمند رونمایی کند.

  بر اساس شایعات منتشر شده، شرکت کوالکام تصمیم دارد تا تراشه اسنپ دراگون 2500 را در آینده نزدیک و در ماه سپتامبر رونمایی کند. این شایعات ادعا کرده‌اند که کوالکام در جریان رویدادی در روز دهم سپتامبر سال جاری میلادی از پردازنده جدید خود برای پوشیدنی‌های هوشمند رونمایی می‌کند که از لحاظ بازدهی و مصرف کمترِ انرژی بهینه‌تر از مدل‌های پیشین شده است.

  اطلاعات و جزئیات مربوط به تراشه اسنپ دراگون 2500 کوالکام هنوز به صورت عمومی منتشر نشده است و معلوم نیست که فرکانس پردازش این پردازنده تا چه میزان خواهد بود، با این حال، بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که کوالکام در تولید و عرضه این محصول مشکلات مربوط به باتری ساعت‌های هوشمند را برطرف می‌کند.

  تا پیش از این، ساعت‌های هوشمند مبتنی بر تراشه‌های تولید شده توسط شرکت کوالکام، با مشکلاتی مربوط به مصرف بیش از اندازه انرژی مواجه بودند که در نتیجه آن کاربران این دستگاه‌ها در هر 48 ساعت یک بار مجبور به شارژ کردن ساعت هوشمند خود بودند. اما حالا کوالکام تصمیم دارد تا با معرفی و عرضه اسنپ دراگون 2500 عمر باتری ساعت‌های هوشمند را به گونه‌ای بهینه سازی کند که کاربران دستگاه‌های مبتنی بر آن در طول یک هفته نیازی به شارژ دستگاه نداشته باشند.

  در حقیقت اسنپ دراگون 2500 از لحاظ مصرف انرژی بسیار بهینه‌تر از مدل‌های قبلی پردازنده‌های کوالکام عمل خواهد کرد و بر همین اساس، دوام باتری این محصولات بیشتر خواهد شد.

  همان‌طور که گفته شد، اطلاعاتی نظیر فرکانس پردازنده و ابعاد این پردازنده و همچنین محصولاتی که قرار است با استفاده از این پردازنده تولید شوند، به صورت عمومی منتشر نشده‌اند و به همین دلیل باید تا روز 10 سپتامبر منتظر بود و دید که کوالکام چه قابلیت‌هایی را به پردازنده جدید خود آورده است.